ОБУКА МЕНТОРА ЗА ИЗВОЂЕЊЕ СТУДЕНТСКЕ НАСТАВНЕ ПРАКСЕ

Центар за стручно усавршавање наставника и професионални развој Филозофског факултета у Нишу организовао је целосеместрални курс под називом ,,Обука ментора за извођење студентске наставне праксеˮ. Менторска обука је намењена наставницима и средњошколским професорима свих школа у којима се изводи наставна пракса (хоспитовање) студената Универзитета у Нишу. Истовремено, ово је научно утемељен, систематски осмишљен и сврсисходно организовани програм овладавања фундаменталним принципима ,,савремене школеˮ у складу са захтевима Министарства просвете Републике Србије.

Конкурс за пријављивање кандидата био је отворен од 15. септембра до 24. октобра 2014. године, а обука је започела 1. новембра 2014. Године.

Фотографије са доделе сертификата након завршене обуке можете погледати овде.